Náběr AFFS ZDE.

Proč Bůh stvořil lidstvo? Protože potřeboval někoho, kdo by obdivoval svět, který vytvořil.

Říkejte mi Rosalie [rousalí].

Dneska

23. července 2013 v 11:10 | Rosalie |  Dneska (z deníčku)
Ahoj!
Konečně jsem zase tady. Byla jsem mimo dosah internetu, ale teď už jsem zpátky a zase vás můžu zasypat svými nelogickými úvahami, přiblblými nápady, pravopisnými chybami a spoustou dalšího.
Ty pravopisné chyby mi připomněly - četli jste už knihu, ve které bylo hodně pravopisných chyb? Já jí právě čtu. Jen mezi námi není nic moc, ale to je vedlejší. Smějící se Už jsem tam našla několik chyb. Často je tam nějaké písmenko zaměněno za jiné, nebo tam prostě radši vůbec není. :)
To mě zase přivádí k tomu, co děláte o prázdninách? Já většinu času čtu. Tohle léto neletíme ani nejedeme k moři, takže jsem doma. Hodně jezdíme na ty mini-denní výlety. Znáte to - na koupaliště atd. Jenže to mi pořád zbývá pár hodin, kdy nevím, co mám dělt...čtu. :) A když má člověk náladu a čas, tak tu dvoustovku stránek nějak přejede a dostane se ještě dál. Musím říci, že tolik stránek za den během školního roku vážně nemám šanci přečíst.
Tím se dostáváme ke škole. Jdu do osmičky a musím začít přemýšlet o tom, kam dál. Tam kam jsem možná chtěla, tam asi nepůjdu. Prostě dilema.
Teď mě napadlo zase další téma - surfování. Mám to napsané na kraťasek, které zrovna mám na sobě (mimochodem jsou šortky můj nejoblíbenější kus oblečení. :) ). Už jste někdy surfovali? Já ještě ne, ale chtěla bych to zkusit. Každopádně se vidím rozmáznutá ve vlně. :) Snad to někdy zkusím! :)

Zatím ahoj. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nee | Web | 23. července 2013 v 11:27 | Reagovat

tak konečně jsi zpět.My o prázdninách jezdíme taky jenom na koupálko,ale v srpnu jeden do chorvatska.

2 Rosalie | Web | 23. července 2013 v 12:05 | Reagovat

[1]: V Chorvatsku jsem ještě nebyla, ale je to tam prý super. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem členem: